Pomarańczowe palmy i człowiek na hamaku - Wynajem pojazdów na wakacje

Planują Państwo podróż na wakacje po Polsce? A może dłuższy urlop za granicą? Nasza oferta jest właśnie skierowana do Państwa! Nowakegarage oferuje wynajem pojazdów na wakacje, które będą idealne dla tych, którzy nie chcą korzystać z własnego samochodu lub publicznego środka transportu. Dodatkowo nasze busy są w stanie przewieźć kilkanaście pasażerów, dlatego bez problemu można wybrać się na wakacje w większym gronie.
Nowakegarage oferuje tani wynajem pojazdów na wakacje gwarantując pojazdy w doskonałych stanach technicznych, których komfort jazdy zapewni Państwu wiele miłych wspomnień. Pojazdy są na tyle pojemne, że bez problemu dostosowane są do przewozu grup kilkunastu osobowych wraz z większymi bagażami.
Busy są poddawane regularnym kontrolom, dzięki czemu zapewniony jest odpowiedni stan techniczny. Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny dostosowując każdą ofertę pod prywatne potrzeby. Jesteśmy elastycznie jeśli chodzi o długość wynajmu

Korzyści:

  • – Idealny stan techniczny pojazdów
  • – Busy dostosowane do przewozu kilkunastu osób
  • – Atrakcyjne ceny
  • – Elastyczny okres wynajmu pojazdu
  • – Pełny pakiet ubezpieczeń i serwisu

Zapraszamy do kontaktu, podczas którego udzielimy więcej szczegółów dotyczących dostępności pojazdów w wybranych przez Państwa terminach.