Pomarańczowa gitara - wynajem pojazdów na koncerty

Planujecie Państwo wyjazd na koncert wraz z większym gronem przyjaciół, lecz brakuje Wam odpowiedniego pojazdu, aby pomieścić wszystkich w jednym miejscu? A może boicie się o Wasz pojazd?
Nowakegarage oferuje wynajem pojazdów na koncerty, zapewniając pojazdy, które są w stanie pomieścić od grup kilkuosobowych po grupy kilkunastoosobowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że takie wyjazdy nie trwają jednego lub dwa dni, ale po kilka lub kilkanaście dni, dlatego jesteśmy w stanie wynająć bus na taki okres czasu.
Nasza pojazdy nie tylko zapewnią niezapomniane wrażenia płynące z komfortu jazdy, ale też zagwarantują pełne bezpieczeństwo dla wszystkich pasażerów znajdujących się w środku. Poza wielką ilością miejsc, busy dysponują ogromnymi przestrzeniami, w których bez problemu można przewozić większe bagaże
Oferta skierowana jest dla osób, które nie tylko udają się jako prywatni słuchacze na koncerty, ale też dla zespołów lub vipów.

Korzyści:

  • – Atrakcyjne ceny
  • – Pojemne i bezpieczne pojazdy w doskonałym stanie technicznym
  • Wynajem pojazdów na dowolny termin, przy dowolnym okresie wynajęcia
  • – Zapewnienie pakietu ubezpieczeń i serwisowych

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o wcześniejszy kontakt, aby sprawdzić dostępność konkretnego busa w wybranym terminie.